Berrak Tuz Kimya Maden  Nakliyat Sanayi Ticaret Limited Şirketi

Misyonumuz

Güçlü bir tuz markası olarak; kaliteli, lezzetli, sağlıklı ve yenilikçi ürünler üretmek; insanlara kategorimizde en iyisini ve en değerlisini sunmak;
tüketicilerimiz, müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve insan kaynaklarımız için yaratılan değerleri maksimize etmektir.

Vizyonumuz

Çalışanları, üreticisi ve tedarikçileriyle birlikte büyümeyi, tüketicisi ile bütünleşerek Tuz markası olarak tanınmak ve farklılaşarak büyümek,
yenilikçi ürünler geliştirmektir.

Hedefimiz

Türkiye’nin Tuz markası olarak dünya sofralarında markamızla var olmak, uluslararası alanda söz sahibi olan bir “bölgesel güç” olmak, çalışanlarımızla birlikte karlığımızı ve verimliliğimizi artırmaktır.

Kalite Politikamız

Ürün kalitesi ve hizmet ile sektörün lideri olmak, koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak, Sürekli iyileştirme için personelin eğitimini sağlamak ve yeni teknolojileri takip ederek ürünlerimizi sürekli iyileştirmektir.

Çevre Politikamız

Üretimden ve diğer faaliyetlerimizden kaynaklanan atıkları, uygulanabildiği her durumda ve her sahada en aza indirmek, çevrenin korunması ile ilgili olarak tüm personelin eğitilmesini sağlamak ve sadece çevreyi korumakla kalmayıp, çevrenin geliştirilmesi ile ilgili çalışmalara katılmaktır.

İş Sağlığı ve Güvenliği Politikamız

Tüm çalışanların katılımı ile iş kazası ve meslek hastalıklarını en aza indirmeyi hedeflemek ve çalışanlarımızın iş sağlığı ve güvenliği konularında bilinçlenmesi için gerekli çalışmalar yapmaktır.